Az egység jegyében – Evangelizációs hét Deregnyőn

2010. október 25., címkék: evangélizációs hét, ungi egyházmegye, Gyülekezeti hírek

Az Ungi Református Egyházmegye vezetése ebben az évben is az egység jegyében szervezi az őszi evangelizációs hét alkalmait.

Lelkészi Csendesnapok

2010. április 07., címkék: szlovákiai reformátusok (szrke), ungi egyházmegye, Határon túl, csendesnap

Az Ung-i Református Egyházmegye, a Református Tanulmányi Központ és a Szlovákiai Magyar Református Lelkészegyesület április 27-én és 28-án, Deregnyőn Lelkészi Csendesnapokat szervez.

Evangelizációs hét az Ungi Református Egyházmegyében

2010. február 18., címkék: Határon túl, ungi egyházmegye, deregnyői tanulmányi központ, visky jános

A Deregnyői Református Tanulmányi Központ ad otthont a február 22–26. között megtartott evangelizációs alkalmaknak. A tizenegyedik évfolyamába érkezett rendezvénysorozat meghívott igehirdetője ezúttal Visky János kolozsvári lelkipásztor, aki Jézus keresztfán mondott utolsó szavait hozza közelebb a hallgatóság számára.

Kötelességünk a jót tenni! – Jótékonysági koncert a Nagydobronyi Református Líceum megsegítésére

2010. február 03., címkék: jótékonysági est, Határon túl, ungi egyházmegye, nagydobronyi református líceum

Január 30-án a Csapi Művelődési Központ adott otthont az Ungi Református Egyházmegye által szervezett jótékonysági estnek, melynek bevételét a Nagydobronyi Református Líceum (NRL) támogatására fordítják.